18. Magia nie istnieje!

Tu piszemy nasze ST.
Akayla
Awatar użytkownika
Kruk

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Akayla » śr lut 10, 2021 9:24 am

Ben spojrzał za nim z pewnym smutkiem. Naprawdę nie chciał krzywdzić Mruczka w ten sposób, jednak w tej sytuacji nie bardzo była możliwość jakiegokolwiek kompromisu.

- Złamaliśmy mu z Małą serduszko.

Los
Awatar użytkownika
Mistrz Gry

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Los » śr lut 10, 2021 9:26 am

- Preferuję to ponad Maulę łamiącą ci kark za wyimaginowane przewiny - przyznała Ashora.

Akayla
Awatar użytkownika
Kruk

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Akayla » śr lut 10, 2021 9:46 am

Mała burknęła żałośnie, płaczliwie.

- Cóż, ja też - przyznał Ben, drapiąc ją współczująco za rogiem. - Sitri pewnie by ucieszyła ta przeprowadzka - dodał. - Može jeszcze moglibyśmy się porozumieć. A jak nie, to trudno.

Los
Awatar użytkownika
Mistrz Gry

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Los » śr lut 10, 2021 9:51 am

- Na pewno powinieneś spróbować - stwierdziła Ashora. - Wystarczająco długo byłeś sam.

Akayla
Awatar użytkownika
Kruk

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Akayla » śr lut 10, 2021 9:56 am

Ben uśmiechnął się lekko.

- Żeby jeszcze Dana tak myślała - mruknął. - Nie szukałem nikogo przez te wszystkie lata tylko ze względu na nią. Potem nagle ją coś ugryzło i zaczęła zapraszać nas oboje na obiady, nie wiem czy to nie miało związku z tym sporem z tobą?

Los
Awatar użytkownika
Mistrz Gry

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Los » śr lut 10, 2021 10:07 am

- Nie wiem - mruknęła Ashora. - Może.

Akayla
Awatar użytkownika
Kruk

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Akayla » śr lut 10, 2021 10:11 am

Ben przytaknął pomrukiem i postanowił zmienić temat.

- A u Lory co słychać? Nie widziałem się z nią od tamtego turnieju.

Los
Awatar użytkownika
Mistrz Gry

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Los » śr lut 10, 2021 10:13 am

- W porządku tak ogólnie- powiedziała Ashora. - Polityczna sytuacja nie jest dla niej korzystna, bo musi wkrótce oddać władzę. Jest bardzo zajęta, bo musi dokończyć to i owo, i jeszcze zrobić przy tym dobre wrażenie.

Akayla
Awatar użytkownika
Kruk

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Akayla » śr lut 10, 2021 10:34 am

Ben mruknął ze zrozumieniem.

- W takim razie mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko - stwierdził. - Co na to wszystko twoi ludzie? Niepokoją się?

Los
Awatar użytkownika
Mistrz Gry

Re: 18. Magia nie istnieje!

Postautor: Los » śr lut 10, 2021 10:48 am

- W chwili obecnej bardziej moim życiem prywatnym niż moją polityką - zapewniła Ashora. - Nasza pozycja jest bardzo mocna, zmiana władzy nam nie zagraża. Mamy poparcie właściwie każdej strony. I nie jesteśmy... Reprezentuję interesy krwawych elfów. Znasz nas. Jesteśmy dumni ze swojej odrębności. To właśnie chronię i generalnie nie posiadam mocnej politycznej agendy ani ciągot do obejmowania stanowisk innych niż wielki wódz, więc nikomu nie zagrażam. A wojna Augustusa pokazała, że każdy mnie potrzebuje...


Wróć do „Opowieści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości